tallinn (at) arstideliit.ee
tel: 606 7732
  • Üritused
  • Jõulueelne klassikalise muusika kontsert Õpetajate Majas
Jõulueelne klassikalise muusika kontsert Õpetajate Majas
Teisipäev, 17. detsember 2019, 17:00 - 18:00
Loetud kordi : 451

Kutsume teid 17. detsembril kell 17.00 jõulueelsele klassikalise muusika kontserdile Õpetajate Majja (Raekoja plats 14), kus esinevad mitmete rahvusvaheliste konkursside võitja pianist Liivi Arder (Šoti Kuninglik Konservatoorium)  ja Šoti metsosopran Laura Margaret Smith.

  Liivi Arder on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia. Ta on  esinenud kammermuusika kontsertidel koos Nikita Naumovi, Anna Cordova Andrese , Peter Wesleyga ja Daniel's Beard ansambliga, ta on osalenud saatjana paljudes meistriklassides koos Šoti Kuningliku Konservatooriumi  ja Šoti Kuningliku Rahvusorkestriga.

Laura Margaret Smith on lõpetanud Šoti Kuningliku Konservatooriumi Alexander Gibsoni Ooperikooli. Ta on laulnud meistrikursustel koos Roderick Williamsi, Elly Amelingi (Leedsi Lieder ja Festival), Dame Felicity Palmeri, Jane Eagleni, Lisa Milne, Florian Boeschi (BBC, Glasgow City Halls) ja Malcolm Martineauga.

 Kõlavad Richard Wagneri, John Maxwell Geddesi, Gabriel Fauré, Miina Härma, George Gershwini ja Raimond Valgre helitöid.

Sissepääs TAL liikmetele 5 eurot, mitteliikmele 10 eurot. Vajalik on eelregistreerimine See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

TAL a/a EE631010002012972004